Povezane vesti
Načelnik Školske uprave Leskovac ne sme da kaže koliko je škola u štrajku i blokadi
Rešetka 19.02.2025
I pored toga što su govotovo sve srednje škole u Leskovcu u blokadi, a sa štrajkom počinju i osnovne, načelnik Školske uprave u Leskovcu Marjan Mladenović kazao je za Stav da je za davanje informacija na ovu temu nadležna jedino pres služba Ministarstva… »
Nakon blokada u srednjim školama, osnovne počinju sa štrajkom
Stav.life 19.02.2025
I pored toga što su govotovo sve srednje škole u Leskovcu u blokadi, a sa štrajkom počinju i osnovne, načelnik Školske uprave u Leskovcu kaže da je za davanje informacija na ovu temu nadležna jedino pres služba Ministarstva prosvete, tako da se u gradu… »
Dve osnovne škola u Leskovcu stupile u štrajk u znak podrške studentima, časovi se skraćuju na 30 minuta
Rešetka 19.02.2025
U Osnovnoj školi “Vuk Karadžić” u Leskovcu na jučerašnjem nastavničkom veću je tajnim glasanjem izglasan štrajk u znak podrške studentskim zahtevima. Nastava će, ako ne od sutra, onda od ponedeljka u ovoj školi skraćena na 30 minuta. Kako saznaje… »
Vesti dana »
EUalajv: Hladan odgovor Evrope na Trampov poziv u Odbor za mir, velike sile uzdržane
Beta pre 15 minutajoš 44 povezane
Ministarka Đedović Handanović za Kurir: Šta sve Srbija dobija s dodatnih 5 odsto vlasništva u NIS-u
Kurir pre 3 satajoš 31 povezana
I sutra sunčano i ledeno u Novom Sadu, za vikend najjači udari košave
Radio 021 pre 2 satajoš 26 povezanih





