Povezane vesti
"Kašljala je krv i imala šlog, bolela su je rebra": Matora kroz suze o poslednjim danima svoje majke
Mondo 19.02.2025
Jovana je tokom razgovora sa Nenadom Marinkovićem Gastozom otkrila kako su izgledali poslednji dani njene majke. Rijaliti učesnica Jovana Tomić Matora iskreno je progovorila, nakon ulaska u Elitu, o najtežim trenucima u svom životu, deleći potresne… »
"Kašljala je krv, doktor je odmah znao..." Matora kroz suze otkrila od čega je bolovala njena majka
Telegraf 19.02.2025
Preporučujemo. Jovana Tomić Matora otvorila je dušu i ispričala potresne detalje o bolesti i smrti svoje majke. U razgovoru sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, prisetila se teških trenutaka kroz koje je njena porodica prošla. - Mama se razbolela, kašljala… »
Vesti dana »
Skupština Srbije: Poslanici usvojili u načelu Zakon o oružju i municiji, kao i Zakon o roditeljima-negovateljima
NIN pre 5 satijoš 44 povezane
'Čuli su se vrisci': Putnik iz Srbije zamalo ispao kroz prozor aviona Rajanera
BBC News pre 34 minutajoš 57 povezanih
"Grešite, to nije tačno": Đoković odbrusio novinaru na Vimbldonu, nije mogao da veruje šta čuje
Mondo pre 14 minutajoš 40 povezanih
"Čovek kad ne umre na vreme, kao ja, doživi mnoge tragedije." Život Đorđa Kadijevića nije mazio, preživeo nezamislive gubitke: Gledao sam kao mladić pakao
Kurir pre 4 minutajoš 19 povezanih
Održan hitan sastanak zbog širenja afričke kuge svinja u Srbiji
Serbian News Media pre 5 satijoš 31 povezana


