Povezane vesti
Američka i meksička vojska dogovorile koordinisane patrole granicom
Euronews 20.02.2025
Vojske SAD i Meksika saglasile su se da sprovode koordinisano patroliranje na svojim stranama granice, da povećaju razmenu informacija i poboljšaju metode komunikacije radi jačanja bezbednosti američko-meksičke granice, saopštio je Pentagon. U… »
Da bi izbeglo carine Meksiko šalje dodatnih 10.000 vojnika na granicu sa SAD
RTV 20.02.2025
VAŠINGTON - Vojske SAD i Meksika saglasile su se da sprovode koordinisano patroliranje na svojim stranama granice, da povećaju razmenu informacija i poboljšaju metode komunikacije radi jačanja bezbednosti američko-meksičke granice, saopštio je Pentagon… »
Vesti dana »

"Policija se tog dana bavila spasavanjem ljudi": Dačić o padu nadstrešnice u Novom Sadu: "Tužilaštvo naložilo sklanjanje šuta, vatrogasci i spasioci ne vode istragu"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

"Volodimire, ako ne prihvatiš Putinove uslove, uništiće Ukrajinu": Isplivali svi detalji razgovora Trampa i Zelenskog: Lider SAD psovao, ponižavao i bacao mape
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Prvi rezultati izbora u Severnoj Makedoniji: Vmro-DPMNE vodi u 55 opština, ali albanske koalicije trljaju ruke
Telegraf pre 3 satajoš 5 povezanih

Do 30. oktobra rok za podnošenje prijava prihoda frilensera za treći kvartal
RTV pre 1 satjoš 1 povezana