Povezane vesti
Epicentar: Put ka slobodi i državi
RTK 20.02.2025
Istoričari kažu da nam je Karađorđe dao slobodu, a knez Miloš Obrenović državu. O značaju Sretenja i Dečjeg Sretenja, istoriji, tradiciji i korenima pogledajte u „Epicentru“ Televizije Kragujevac. *Preuzimanje teksta ili dela teksta dozvoljeno je samo uz… »
Srbija na putu ka efikasnijoj i dostupnijoj javnoj upravi
RTK 20.02.2025
KRAGUJEVAC – Za Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave reforma javne uprave podrazumeva ubrzani proces digitalizacije, odnosno uvođenje elektronske javne uprave. Cilj je da se ministarstvo „približi“ jedinicama lokalne samouprave, a gradovi i… »
Karađorđe nam je dao slobodu, a knez Miloš državu
RTK 20.02.2025
Istoričari kažu da nam je Karađorđe dao slobodu, a knez Miloš Obrenović državu. O značaju Sretenja i Dečjeg Sretenja, istoriji, tradiciji i korenima govorimo večeras u „Epicentru“ Televizije Kragujevac. Emisija je na programu u 20 časova.… »
Vesti dana »

Pro-palestinske demonstracije u Madridu skratile biciklističku trku Vuelta kroz Španiju, Izrael ljut
Beta pre 3 satajoš 2 povezane

28 godina kasnije: Hram kostiju: Pogledajte novi trejler i saznajte kada nastavak ove franšize stiže u naše bioskope
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Šta je CN gas, za koji studenti tvrde da je policija koristila protiv građana u Novom Sadu?
Danas pre 2 satajoš 1 povezana