Povezane vesti
Održano drugo Javno slušanje o izmenama i dopunama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku u Kragujevcu
iKragujevac 21.02.2025
Drugo javno slušanje Odbora za ustavna pitanja i zakonodavstvo na temu: Predstavljanje nacrta zakona o izmenama i dopunama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku, koji je pripremljen u okviru Radne grupe za unapređenje izbornog procesa, održano je danas u… »
Predstavljen nacrt zakon o izmenama i dopunama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku
RTK 21.02.2025
U organizaciji Odbora za ustavna pitanja i zakonodavstvo Narodne skupštine, u Kragujevcu je održano drugo javno slušanje na temu “Predstavljanje nacrta zakona o izmenama i dopunama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku“ koji su pripremljeni u okviru… »
Vesti dana »
Zemljotres magnitude 7,7 u Indoneziji, poginulo najmanje 38 ljudi
Insajder pre 3 satajoš 61 povezana
Autobus iz Niša preuzeo turiste nakon udesa u Bugarskoj, očevidac nesreće otkriva šta se dogodilo: "Vozač je skrenuo u jarak da izbegne direktan sudar"
Nova pre 3 minutajoš 20 povezanih
Iranski zvaničnik: Ormuski moreuz će ostati iranski
Serbian News Media pre 48 minutajoš 25 povezanih
Zbog niskog vodostaja Dunava kod Pakša grade branu i potapaju barže; Mađar: Radovi na brani su trka sa vremenom
RTV pre 2 satajoš 21 povezana



