Povezane vesti
Nikezić: EPS se raspada, u drugoj polovini 2024. ostvario gubitak od 57 miliona evra.
Serbian News Media 22.02.2025
EPS se raspada i u drugoj polovini 2024. godine je ostvario gubitak od 57 miliona evra, baš kao što je SSP letos najavio, a usled proizvodnje uglja ispod plana, koruptivnih dilova za uvoz nekvalitetnog uglja iz regiona, posledičnih iskakanja termo… »
Nikezić: Uvesti vanredno stanje u energetici, utvrditi odgovornost za gubitak EPS-a
Nova 22.02.2025
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić zatražio je danas da se uvede vanredno stanje u domaćem energetskom sektoru, imenuje profesionalno rukovodstvo u Elektroprivredi Srbije (EPS) i utvrdi odgovornost za gubitak koji je EPS ostvario… »
Nikezić (SSP): Uvesti vanredno stanje u energetici, utvrditi odgovornost za gubitak EPS-a
Danas 22.02.2025
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić zatražio je danas da se uvede vanredno stanje u domaćem energetskom sektoru, imenuje profesionalno rukovodstvo u Elektroprivredi Srbije (EPS) i utvrdi odgovornost za gubitak koji je EPS ostvario… »
Vesti dana »
Novi Trampov rok za otvaranje Ormuskog moreuza, ubijen još jedan visoki iranski oficir
BBC News pre 2 satajoš 29 povezanih
Stiže osetno zahlađenje sa padavinama, evo šta nas čeka za Uskrs: Čubrilo donosi prognozu za praznični vikend
Mondo pre 32 minutajoš 35 povezanih
Krkobabić o izborima: Proceniti situaciju u zemlji i okruženju pa doneti odluku u interesu građana
Beta pre 32 minutajoš 21 povezana
Četvoro uhapšeno u Zrenjaninu zbog poreske prevare i "muljanja" sa PDV-om, traga se za još jednom osobom
Radio 021 pre 1 satjoš 21 povezana
Iran odgovorio na Trampov poziv da se otvori Ormuski moreuz: Vrata otvaramo samo prijateljima
RTS pre 22 minutajoš 39 povezanih



