Povezane vesti
Horor: Sirijac koji je napao nožem turistu u Berlinu rekao da je hteo da "ubija Jevreje": Čoveku pokušao da prereže grkljan
Blic 22.02.2025
Devetnaestogodišnji Sirijac Vasim al M, koji je nožem u petak teško povredio španskog turistu u Berlinu, rekao je da je hteo da iz mržnje ubija Jevreje. Sirijac je naveo tokom ispitivanja da je odluka o napadu "sazrevala u njegovim mislima nekoliko… »
Migrant izbo turistu u vrat: Detalji napada kraj spomenika u Berlinu
Telegraf 22.02.2025
Preporučujemo. Turista iz Španije teško je povređen u sinoćnjem napadu u centru Berlina, kod velikog spomenika žrtvama Holokausta, a za napad je osumnjičen migrant iz Sirije. Kako javljaju nemački mediji, uhapšen je Vasim al M. (19), izbeglica iz Sirije… »
Uhapšen osumnjičeni za napad u Berlinu: Nožem izbo španskog turistu, oglasila se policija
Blic 22.02.2025
Nemačka policija saopštila je da je uhapsila osumnjičenog za napad nožem koji se ranije večeras dogodio u centru Berlina nakon nekoliko sati potrage. U napadu je 30-godišnji španski turista zadobio teže povrede, ali vlasti navode da nije životno ugrožen… »
Vesti dana »
Prva izjava Marije Bulat nakon što je pevača prijavila za nasilje: "Biće pušten, nadam se da će doći kući"
Mondo pre 12 minutajoš 34 povezane
Primirje u Libanu samo na papiru: Izrael prekršio dogovor, Stejt depratment tvrdi da Tel Aviv ima pravo da se brani u svakom trenutku
Danas pre 12 minutajoš 43 povezane
Lažni listići na izborima na Medicinskom fakultetu: Studenti objavili fotografiju
Nova pre 47 minutajoš 25 povezanih
Kopredsednici Evropske zelene partije: Vreme je za slobodne i poštene izbore u Srbiji
Beta pre 17 minutajoš 21 povezana




