Povezane vesti
U srpskom Sibiru temperature idu i do minus 42: Đaci iz sela na Pešteru svaki dan putuju po 10km do škole
Mondo 23.02.2025
Đaci po dubokom minusu stižu na nastavu u srpskom Sibiru. Srbiju su okovali ledeni dani, jutarnje temperature retko u kom gradu da osvanu u plusu, ali ipak zna se gde je najhladnije i "najledenije". U selu Karajukića Bunari kod Sjenice koju nazivaju… »
Borci od malih nogu: Led okovao sela u "srpskom Sibiru", ali oni ne kasne u školu
Telegraf 23.02.2025
Preporučujemo. Srbiju su okovali ledeni dani, jutarnje temperature retko u kom gradu da osvanu u plusu, ali ipak zna se gde je najhladnije i "najledenije". U selu Karajukića Bunari kod Sjenice koju nazivaju srpskim Sibirom, danima unazad meri se… »
Ovo selo nazivaju "srpskim Sibirom": Mali đaci su veliki borci! Led ih sve okovao, ali oni nikad ne kasne u školu (foto)
Kurir 23.02.2025
Srbiju su okovali ledeni dani, jutarnje temperature retko u kom gradu da osvanu u plusu, ali ipak zna se gde je najhladnije i "najledenije". U selu Karajukića Bunari kod Sjenice koju nazivaju "srpskim Sibirom", danima unazad meri se dvocifren broj… »
Vesti dana »
"Oslušni nešto Srbijo, bilo šta": Studenti u blokadi FDU objavili novi spot nakon skandalozne emisije na RTS-u o "zvučnom topu"
Nova pre 2 satajoš 57 povezanih
VJT: Sa Radićem će biti obavljen informativni razgovor zbog izjava u vezi sa upotrebom "zvučnog topa"
N1 Info pre 4 satijoš 52 povezane
EXPO prave firme povezane sa kriminalcima, ali i jedan čačanski privrednik
Ozon press pre 11 satijoš 11 povezanih





