Povezane vesti
Ambasador Finske Niklas Lindkvist bio je u poseti Kragujevcu
Glas Šumadije 25.02.2025
Njegova ekselencija Niklas Lindkvist, ambasador Finske u Republici Srbiji, boravio je 24. feburara ove godine u radnoj poseti Kragujevcu. Tim povodom je gradonačelnik Nikola Dašić sa saradnicima organizovao prijem na kojem je, pored ostalog, bilo reči o… »
Ambasador Finske u Srbiji posetio Kragujevac: IT sektor i razvoj "pametnog grada" oblasti potencijalne saradnje
InfoKG 25.02.2025
Nj.E. Niklas Lindkvist, ambasador Finske u Republici Srbiji, bio je u radnoj poseti Kragujevcu. Na prijemu u zgradi Gradske uprave bilo je reči o mogućnostima produbljivanja saradnje u oblastima ekonomije, obrazovanja i digitalizacije, a bila je to i… »
10 minuta: Finska je jedna od zemalja od koje se mogu usvojiti mnogo iskustva
RTK 25.02.2025
Ambasador Finske u Republici Srbiji Niklas Lindkvist, posetio je Kragujevac i razgovarao je u Skupštini grada sa gradonačelnikom Nikolom Dašićem, članovima Gradskog veća, predstavnicima Regionalne privredne komore o mogućnostima saradnje u oblasti… »
Vesti dana »
Požari odneli jedan život - U Deliblatskoj peščari više od 330 ljudi gasi vatru, vetar razgoreva žarišta na Stolovima
RTV pre 1 satjoš 29 povezanih
Ambasadorka: U potresu u Indoneziji poginulo 68 ljudi, ne zna se ima li povređenih državljana Srbije
Radio sto plus pre 24 minutajoš 21 povezana
"Kad mi je otac umro, nisam suzu pustila" Vedrana Rudan imala je teško detinjstvo, o odnosu sa ocem ovako je govorila
Blic pre 19 minutajoš 78 povezanih





