Povezane vesti
Predsednik novoformiranog Privredno-ekonomskog saveta dr Milan Ranđelović, prvi zadatak – pomoć radnicima
Niške vesti 25.02.2025
Za predsednika Saveta imenovan je dr Milan Ranđelović, direktor Naučno-tehnološkog parka Niš, dok članove čine istaknuti privrednici, predstavnici domaćih i stranih kompanija, Privredne komore i Udruzenja privrednika, kao i rektor Univerziteta u Nišu… »
Privredno-ekonomski savet Niša počeo sa radom: Fokus na zapošljavanju i ekonomskom razvoju
Glas juga 25.02.2025
Sa sve većim brojem otpuštenih radnika u kompanijama poput „Benetona“ i „Džonson elektrika“, gde će samo u „Benetonu“ više od 900 ljudi ostati bez posla, formiranje ovog saveta dolazi u pravom trenutku. Gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović naglasio je… »
Počeo da radi Privredno-ekonomski savet. Ciljevi – pomoć otpuštenim radnicima i podizanje ekonomije
Gradski portal 018 25.02.2025
Danas je održana konstitutivna sednica Privredno-ekonomskog saveta Grada Niša. Pored „goruće teme” – otpuštanja velikog broja radnika u stranim kompanijama u Nišu, na prvom sastanku privrednika i predstavnika grada Niša govorilo se i o planovima razvoja… »
Vesti dana »

Uhapšen Vranjanac: Osumnjičen za krađu opreme sportskog udruženja
Vranje news pre 10 minutajoš 32 povezane

Muk, tuga i nakon 84 godine: Najtužniji čas danas je održan u Šumaricama u znak sećanja na nastradale đake, radnike, očeve i majke - godišnjica surovog nemačkog zločina na srpskim narodom (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 2 satajoš 41 povezana

EU planira da zabrani ruski gas do 2026. godine - gde je u toj jednačini Srbija
Bloomberg Adria pre 36 minutajoš 43 povezane

Oglasila se MOL grupa: Nije bilo spoljnog uticaja na požar u našoj rafineriji u Mađarskoj
Telegraf pre 2 satajoš 38 povezanih