Povezane vesti
Kusturica dobija ruski pasoš: Već ima dva državljanstva, a patrijarh mu uručio poseban poklon za 70. rođendan
Mondo 26.02.2025
Emir Kusturica trenutno poseduje državljanstvo Srbije i Francuske, a uskoro će imati i ruski. Emir Kusturica je godinama unazad govorio da mu je Rusija drugi dom. Često je isticao simpatije prema ruskoj kulturi i politici, a više puta je dobijao… »
Emir Kusturica dobija ruski pasoš
B92 26.02.2025
Patrijarh moskovski i cele Rusije Kiril dodelio mu je, povodom njegovog 70. rođendana, Orden Serafima Sarovskog I stepena za doprinos očuvanju tradicionalnih vrednosti u društvu. Kusturica je ovu nagradu nazvao jednom od najvažnijih u svom životu… »
Emir Kusturica dobija ruski pasoš: Nova dokumenta reditelju koji trenutno poseduje državljanstvo Srbije i Francuske
Kurir 26.02.2025
Proslavljeni reditelj Emir Kusturica namerava da uskoro dobije rusko državljanstvo, prenosi novinarska agencija TASS. - Mislim da će se to dogoditi uskoro. Ali ne mogu da kažem tačno i kada - izjavio Kusturica. Ranije je reditelj objasnio da će mu ruski… »
Vesti dana »
(Video) Prva izjava Marije Bulat: Iz stana gde se dogodilo nasilje izašla zakamuflirana i evo šta je rekla o mužu
Kurir pre 19 minutajoš 28 povezanih
Objavljujemo rezultate izbora sa Medicinskog fakulteta: Na žućkastom listiću glasovi samo za protivnike studenata u blokadi
Nova pre 19 minutajoš 25 povezanih
uživo Tramp: Iran prihvatio da bude bez nuklearnog oružja 20 godina; Evropa sprema koaliciju za Ormuski moreuz
NIN pre 49 minutajoš 41 povezana
Objavljene nove cene goriva - evo koliko ćemo plaćati do sledećeg petka
Kamatica pre 59 minutajoš 21 povezana
Kragujevac: Vremenska prognoza za predstojeći vikend (od 17. do 19. aprila)
Pressek pre 14 minutajoš 25 povezanih



