Povezane vesti
Ruski teniser otkrio čime se hrani Novak Đoković: Jednom je jeo samo sirovu hranu, dva meseca nije izgubio set
Danas 27.02.2025
Ruski teniser Karen Hačanov ne krije koliko je oduševljen karijerom Novaka Đokovića, što je ponovio i u podkastu fudbalera Fjodora Smolova. – Jednom mi je pričao da je mesec i po dana jeo samo sirovu hranu. Pitao sam ga kako je bilo, a on mi je odgovorio… »
Hačanov: Novak jeo sirovu hranu i dva meseca nije izgubio meč
Sport klub 27.02.2025
Karen Hačanov je jedan od trojice sjajnih ruskih tenisera ove generacije koji su bili ili su još uvek u prvih deset. Kao i Danil Medvedev i Andrej Rubljov nikada ne krije koliko je impresioniran Novakom Đokovićem. – Jednom mi je pričao da je mesec ipo… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
Nedeljnik pre 4 satijoš 29 povezanih
Senzacionalno! Zakon "Konačno svoj na svome" donet na Vučićevu incijativu daje neverovatne rezultate! Za samo par sati 14.500 građana podnelo prijavu
Kurir pre 1 satjoš 123 povezane
Održan sastanak Zelenskog sa evropskim liderima o mirovnom planu za Ukrajinu
Beta pre 54 minutajoš 73 povezane
NBS: Zbog pojačane tražnje građana za devizama troše se rezerve da bi se smirio kurs
Nova ekonomija pre 2 satajoš 22 povezane



