Povezane vesti
Đoković opomenut: "Ovo počinje da bude problem"
Dnevnik 27.02.2025
Rene Stabs, bivša prva teniserka sveta u dublu, komentarisala je situaciju u kojoj se nalazi Novak Đoković, piše B92. Novaka muče povrede u poslednje vreme, a uostalom je zbog jedne takve i predao u polufinalu Australijan opena. Vratio se na turniru u… »
Đoković opomenut: "Ovo počinje da bude problem"
B92 27.02.2025
Rene Stabs, bivša prva teniserka sveta u dublu, komentarisala je situaciju u kojoj se nalazi Novak Đoković. Novaka muče povrede u poslednje vreme, a uostalom je zbog jedne takve i predao u polufinalu Australijan opena. Vratio se na turniru u Dohi, gde ga… »
Šta sve očekuje Đokovića do Rolan Garosa: Novak ne brani veliki broj poena do drugog grend slema sezone
Danas 27.02.2025
Najbolji srpski teniser Novak Đoković potvrdio je učešće na masters turniru u Indijan Velsu. Američka turneja, potom i prolećni deo sezone na šljaci, uvertira su za drugi grend slem u sezoni, Rolan Garos. Sedmi teniser sveta se oporavio od rupture butnog… »
Vesti dana »
Uzbuna za republikance: Izgubili na Floridi, na izborima u okrugu gde se nalazi Trampovo imanje
Serbian News Media pre 2 satajoš 4 povezane
Zvezda nakon drame i produžetka došla do važnog trijumfa u Vitoriji i nastavila pohod ka plej-ofu (VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 3 povezane






