Povezane vesti
Francuska za zelenu tranziciju želi svoje resurse: Otvaraju rudnik koji će obezbediti litijuma za 700.000 vozila
Kurir 27.02.2025
Transport, koji čini oko četvrtinu emisija ugljen-dioksida u Evropi, jedan je od ključnih sektora u kojima su neophodne velike promene da bi se postigao cilj klimatske neutralnosti koji je EU, a time i Francuska, zacrtala da ispuni do 2050. godine. Deo… »
Francuska kreće u borbu za sopstvene resurse: Litijum, baterije i električna vozila u fokusu zelene tranzicije
Telegraf 27.02.2025
Vesti sa naslovne. U cilju zelene tranzicije, Francuska je odlučna u nameri da razvija sopstvene resurse, proizvodi baterije i električne automobile u svojim fabrikama i da koristi svoja nalazišta litijuma, iako su mišljenja javnosti o tome i dalje… »
Francuska za zelenu tranziciju želi svoje resurse, od litijuma do baterija i električnih kola
Blic 27.02.2025
U cilju zelene tranzicije, Francuska je odlučna u nameri da razvija sopstvene resurse, proizvodi baterije i električne automobile u svojim fabrikama i da koristi svoja nalazišta litijuma, iako su mišljenja javnosti o tome i dalje podeljena. Transport… »
Francuska hoće litijum
Forbes 27.02.2025
U cilju zelene tranzicije, Francuska je odlučna u nameri da razvija sopstvene resurse, proizvodi baterije i električne automobile u svojim fabrikama i da koristi svoja nalazišta litijuma, iako su mišljenja javnosti o tome i dalje podeljena. Transport… »
Vesti dana »
Poznato kad Novak igra drugi meč na Rolan Garosu: Užasan termin za najboljeg svih vremena
Mondo pre 1 satjoš 34 povezane
Preminuo Dragoljub Mićunović: Profesor, filozof i doajen srpske politike
BBC News pre 2 satajoš 51 povezana
Pojas Presvete Bogorodice duže ostaje u hramu Svetog Save, do 1. juna
Beta pre 1 satjoš 18 povezanih






