Povezane vesti
Bajern ne želi da zadrži svog najstandardnijeg igrača
Sport klub 27.02.2025
Bajern Minhen odlučio da povuče produžetak saradnje ponuđen Džošui Kimihu, piše Bild. Navodi se da je na sastanku Nadzornog odbora odlučeno da se odustane od pregovora, jer Kimih previše okleva. Ovaj tridesetogodišnji fudbaler je u bavarski tim stigao… »
Najstandardniji igrač Bajerna odlazi "za džabe"
B92 27.02.2025
Nemački mediji pišu da je Bajern Minhen odlučio da povuče produžetak saradnje ponuđen Jozui Kimihu. Navodi se da je na sastanku nadzornog odbora odlučeno da se odustane od pregovora, jer Kimih previše okleva. Kimih (30) je odigrao više od 400 mečeva za… »
Vesti dana »
Partizan ipak nije šampion: Igraće se nova utakmica sa Vojvodinom
Newsmax Balkans pre 24 satajoš 108 povezanih
Cisterne s vodom stigle u Čačak: Molba da se javljaju samo ugroženi građani, kvar i dalje nije otklonjen, zasedao Štab za vanredne situacije
Nedeljnik pre 24 satajoš 93 povezane
Stiže pomoć u borbi protiv korupcije: Evropska komisija najavila isplatu tri milijarde evra Bugarskoj
Dnevnik pre 4 satijoš 37 povezanih
Novo iznenađenje u Parizu: Stefanos Cicipas eliminisan sa Rolan Garosa
Kurir pre 1 satjoš 118 povezanih



