Povezane vesti
Stražare u sudovima očekuju veće plate: Najavljena izmena Zakona, dobiće status državnih službenika
Mondo 28.02.2025
Ako Ministarstvo pravde prihvati inicijativu sindikata pripadnici pravosudne straže će dobiti status državnog službenika. Asocijacija slobodnih i nezavisnih sindikata tražila je od nadležnih da pripadnici pravosudne straže promene status kroz… »
Stražarima stižu veće plate? Čeka se izmena zakona, a sa njom ide i bolji status
Kurir 28.02.2025
Asocijacija slobodnih i nezavisnih sindikata tražila je od nadležnih da pripadnici pravosudne straže promene status kroz odgovarajuće izmene Zakona o državnim službenicima. Nameštenik je, po Zakonu o državnim službenicima, osoba čije radno mesto se… »
Vesti dana »
Iz Srbije u BiH hteo da prenese pet miliona! Otvorili mu auto na granici, pa videli gepek pun keša i lažna dokumenta
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Janko Baljak: Nakon silovanja institucija, postavljana poslušnika, sistematskog uništavanja umetnosti, najmanje što možemo da uradimo je da bojkotujemo ćaci Fest
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Mesarović: Uspostavljeno uredno snabdevanje strujom na celoj teritoriji Srbije (video)
Blic pre 8 satijoš 1 povezana




