Povezane vesti
Bezbednosna situacija u Republici Srpskoj je stabilna
RTV 02.03.2025
BANJALUKA - Bezbednosna situacija u RS je stabilna, a poštuju se i Ustav i Dejtonski mirovni sporazum, zaključci su Kolegijuma ministra unutrašnjih poslova RS Siniše Karana na kojem su učestvovali predsednik RS Milorad Dodik, premijer Radovan Višković i… »
Kolegijum ministra unutrašnjih poslova: Bezbednosna situacija u RS je stabilna
Euronews 02.03.2025
Bezbednosna i institucionalna situacija u Republici Srpskoj (RS) je stabilna, a poštuju se i Ustav i Dejtonski mirovni sporazum, zaključci su Kolegijuma ministra unutrašnjih poslova RS Siniše Karana na kojem su učestvovali predsednik RS Milorad Dodik… »
Kolegijum ministra unutrašnjih poslova: Bezbednosna situacija u RS je stabilna
Večernje novosti 02.03.2025
BEZBEDNOSNA i institucionalna situacija u Republici Srpskoj (RS) je stabilna, a poštuju se i Ustav i Dejtonski mirovni sporazum, zaključci su Kolegijuma ministra unutrašnjih poslova RS Siniše Karana na kojem su učestvovali predsednik RS Milorad Dodik… »
Vesti dana »
Srpska lista prema preliminarnim rezultatima osvojila 96 odsto glasova u svih deset opština sa srpskom većinom
Danas pre 5 satijoš 2 povezane
"Bitka polova": Nik Kirjos pobedio Arinu Sabalenku u egzibicionom teniskom meču
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana






