Povezane vesti
Napredak radova na Severnoj obilaznici oko Kragujevca: Podnet zahtev za obim i sadržaj zelene dozvole za 2. fazu projekta
Blic 03.03.2025
JP Putevi Srbije podneli su Ministarstvu zaštite životne sredine Zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu II faze projekta izgradnje brze saobraćajnice IB reda - Severna obilaznica grada Kragujevca. Izgradnja… »
Korak bliže Severnoj obilaznici oko Kragujevca
Biznis.rs 03.03.2025
Podnet zahtev za obim i sadržaj zelene dozvole za drugu fazu projekta. JP Putevi Srbije podneli su Ministarstvu zaštite životne sredine Zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu II faze projekta izgradnje brze… »
Vesti dana »

RHMZ je upravo izmenio prognozu i objavio kad će tačno stati kiša i sneg
Nova pre 9 minutajoš 115 povezanih

Novi Sad: Sednica Skupštine grada, vlast odbija da raspiše izbore za mesne zajednice
Beta pre 2 satajoš 14 povezanih

Voz iz Beograda brzom prugom stigao u Suboticu za 68 minuta; Vučić: Povratna karta 2.000 dinara, besplatno do nedelje
RTS pre 4 minutajoš 43 povezane

Flotila za Gazu: Presretnut i poslednji brod koji je plovio da probije izraelsku blokadu Gaze
Beta pre 24 minutajoš 15 povezanih