Povezane vesti
"Čist terorizam, da nasilno srušite vlast i poništite suštinu demokratije" Vučević nakon divljačkih scena u Skupštini…
Kurir 04.03.2025
Premijer Miloš Vučević obratio se nakon nemilih scena u Narodnoj skupštini i poželeo brz oporavak povređenih poslanicama. Da poželim brz oporavak povređenim poslanicama i beba koja nosi naša poslanica Sonja Ilić da bude dobro. Obišao sam moju staru… »
Vučević o incidentu u Skupštini: Politički terorizam poslanika dela opozicije
NIN 04.03.2025
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je povodom incidenta u Skupštini Srbije koji su izazvali poslanici opozcije, da je reč o političkom terorizmu poslanika dela opozicije i istakao da njihovo ponašanje nema nikakve veze sa politikom… »
Vučević o incidentu u Skupštini: Politički terorizam poslanika dela opozicije
RTS 04.03.2025
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je povodom incidenta u Skupštini Srbije, koji su izazvali poslanici opozcije, da je reč o političkom terorizmu poslanika dela opozicije. Istakao je da njihovo ponašanje nema nikakve veze sa politikom… »
Vesti dana »

Rhmz upalio najviši stepen upozorenja: Ovi delovi Srbije se crvene: Sa svakim novom prognozom, toplotni talas se produžava
Blic pre 1 satjoš 26 povezanih

Meteorit koji je udario u Zemlju stariji od naše planete, tvrde naučnici
Danas pre 46 minutajoš 8 povezanih