Povezane vesti
Podignuta optužnica zbog korupcije u slučaju pada nadstrešnice
Luftika 04.03.2025
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu podiglo je optužnicu zbog sumnje na korupciju u slučaju pada nadstrešnice u Novom Sadu. Kako se navodi u saopštenju Tužilaštva, optužnica je podignuta protiv S. K, menadžerke za… »
Podignuta optužnica protiv tri osobe zbog pada nadstrešnice
RTV Novi Pazar 04.03.2025
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo optužnicu protiv Slobodanke K., Milutina S. i Biljane K. zbog propusta koji su doveli do pada nadstrešnice u Novom Sadu. U odnosu na dva člana Komisije za tehnički nadzor radova istraga je obustavljena zbog… »
Podignuta optužnica protiv tri osobe zbog pada nadstrešnice
U centar 04.03.2025
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv troje okrivljenih zbog propusta u tehničkom nadzoru radova na Železničkoj stanici u Novom Sadu, koji su doprineli padu nadstrešnice i tragičnom stradanju 15 ljudi. Optuženi su Slobodanka K… »
Vesti dana »
Iako je "pokazao zube", Partizan nastavio niz poraza u Evroligi: Valensija bolja u završnici utakmice
Newsmax Balkans pre 23 minutajoš 52 povezane
Prosuto mleko ispred Skupštine grada Kraljeva: Protest zbog najave manje otkupne cene za pet dinara
Sputnik pre 6 satijoš 30 povezanih
Kosovo: Optužnica protiv 21 pripadnika VJ i MUP Srbije zbog navodnog ratnog zločina u Račku
Beta pre 4 satijoš 22 povezane
Neke linije se privremeno ukidaju, uvode se nove, a 35 menja trasu: Sve izmene gradskog prevoza 1. januara
Blic pre 7 satijoš 57 povezanih




