Povezane vesti
Tužilaštvo traži od policije da utvrdi sve činjenice o incidentu u Skupštini
Radio sto plus 04.03.2025
Dežurni javni tužilac tog tužilaštva je taj zahtev uputio i zbog “postojanja bitnih elemenata krivičnog dela “teška dela protiv opšte sigurnosti”, saopštilo je tužilaštvo. Policiji je naloženo da utvrdi činjenice i prikupi sve dokaze u cilju utvrđivanja… »
Istraga o neredima u Skupštini: Tužilaštvo traži identitete napadača
Pravo u centar 04.03.2025
Izvor :192.rs Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu povodom incidenta koji se dogodio na Prvoj prolećnoj redovnoj sednici Narodne skupštine Republike Srbije. Tužilaštvo je zatražilo od Uprave kriminalističke policije da prikupi… »
Tužilaštvo: Utvrditi ko je uneo i upotrebio pirotehnička sredstva u Skupštini
Radio 021 04.03.2025
Tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je, povodom incidenta na sednici Skupštine Srbije, uputio policiji zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja. "Policiji je naloženo da utvrdi činjenice i prikupi sve raspoložive dokaze u cilju… »
Vesti dana »

Vitkof i egipatski ministar Abdelati razgovarali o situaciji u Pojasu Gaze
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

EU ukida pečatiranje pasoša: Novi sistem granične kontrole (EES) od oktobra
Danas pre 3 satajoš 1 povezana