Povezane vesti
Na hiljade radnika širom Srbije ostaje bez posla, kreće se sa juga
Jug press 04.03.2025
BEOGRAD-LESKOVAC-NIŠ Godinama unazad slušamo o subvencijama, milionima evra, koje vlasti isplaćuju pretežno stranim kompanijama, kao podsticaj za ulaganja u našu zemlju. Tako je bilo i sa desetinama poznatih fabrika, od kojih sada jedna po jedna odustaju… »
Nova.rs: Strane firme odustaju od posla u Srbiji, iako su od države dobile milionske subvencije
Radio sto plus 04.03.2025
Fabrike koje se gase ili otpuštaju radnike su nemačka fabrika kablova “Drekslmajer”, tekstilna kompanija “Beneton” u Nišu, kineska kompanija “Džonson elektrik” u Nišu, fabrika “Aptiv” u Leskovcu, kao i kompanija “Jura” u Leskovcu. Drekslmajer, globalni… »
Vesti dana »
Danas toplo, ali nestabilno, evo kada se očekuju pljuskovi sa grmljavinom: Temperatura do 26 stepeni
Telegraf pre 1 satjoš 5 povezanih
Poznati svi finalisti Evrovizije, pesme u senci politike zbog bojkota Izraela
BBC News pre 5 satijoš 3 povezane
Završen protest studenata i građana ispred RTS: Nisu zadovoljni izveštavanjem o nasilju danas ispred Pravnog fakulteta, zovu sve da dođu 23. maja u Beograd
Danas pre 6 satijoš 5 povezanih
SAD: Zajednički jezik sa Pekingom u vezi sa Iranom; u toku treća runda pregovora Izraela i Libana u Vašingtonu
RTS pre 38 minutajoš 1 povezana



