Povezane vesti
Još se broje glasovi na Kosovu: Samoopredeljenje vodi u glasovima poštom iz inostranstva
N1 Info 04.03.2025
Nakon okončanja prebrojavanja glasanja iz inostranstva poštom na parlamentarnim izborima na Kosovu, najviše glasova je dobio pokret Samoopredeljenje - 51,57 odsto, odnosno 31.963 glasa. Na drugom mestu po broju glasova poštom je Demokratski savez Kosova… »
Kosovo: Samoopredelenje sa 51.57 odsto vodi u prebrojavanju glasova poštom iz inostranstva
Novi magazin 04.03.2025
Nakon okončanja prebrojavanja glasanja iz inostranstva poštom na parlamentarnim izborima na Kosovu, najviše glasova je dobio pokret Samoopredelenje - 51.57 odsto. Vladajuće Samoopredeljenje je dobilo 31.963 glasa. Na drugom mestu po broju glasova poštom… »
Vesti dana »

"Budžetske kvote do kraja juna, jedan jedinstveni upisni rok, ne dva": Premijer Macut detaljno o novoj akademskoj godini, ali i kako će aktuelna biti okončana
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

(Mape) omega blok nad evrorom! Ovaj fenomen u najvrelijim tačkama donosi i preko 40 stepeni, a evo šta čeka Srbiju od sledeće nedelje
Blic pre 27 minutajoš 2 povezane

Podignuta optužnica protiv Slavka Simića zbog incidenta tokom protesta u Leposaviću
Blic pre 4 satijoš 1 povezana