Povezane vesti
Obezbeđeno znatno više sredstava za konkurse u oblasti javnog informisanja: Evo o kom iznosu se radi
Telegraf 05.03.2025
Preporučujemo. Ministar informisanja i telekomunikacija Srbije Dejan Ristić izjavio je danas da je ove godine na nacionalnom nivou obezbeđeno za 60 odsto više sredstava za konkurse u oblasti javnog informisanja u poređenju sa 2024. godinom. Prema… »
Ristić: Obezbeđeno 60 odsto više sredstava za konkurse u oblasti javnog informisanja nego prethodne godine
Euronews 05.03.2025
Ministar informisanja i telekomunikacija Srbije Dejan Ristić izjavio je danas da je ove godine na nacionalnom nivou obezbeđeno 60 odsto više sredstava za konkurse u oblasti javnog informisanja u odnosu na 2024. godinu i da ti konkursi traju do 17. marta… »
Ristić: Obezbeđeno 60 odsto više sredstava za konkurse u oblasti javnog informisanja
RTV 05.03.2025
BEOGRAD - Ministar informisanja i telekomunikacija Srbije Dejan Ristić izjavio je danas da je ove godine na nacionalnom nivou obezbeđeno za 60 odsto više sredstava za konkurse u oblasti javnog informisanja u odnosu na 2024. godinu i da ti konkursi traju… »
Vesti dana »
RHMZ izdao hitna upozorenja na pljuskove i grad, nevreme već zahvatilo Beograd
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 23 povezane
Udruženje Krokodil: Ko je sledeća meta nasilja posle Vladimira Arsenijevića?
Radio 021 pre 25 minutajoš 4 povezane






