Povezane vesti
Ecb će verovatno sniziti kamatnu stopu: Plan do kraja godine neizvestan, mnogo zavisi od američkih carina
Kurir 06.03.2025
Moguće je da će na sastanku 6. marta sniziti kamatnu stopu za 0,25 odsto, ali to nije izvesno. Bilo je do pre nedelju-dve gotovo sigurno, a sada je pod znakom pitanja. I ako se dogodi da ECB snizi stopu, ne verujem da će nastaviti trend spuštanja u… »
ECB će verovatno sniziti kamatne stope, ali je plan do kraja godine neizvestan
Biznis.rs 06.03.2025
Uoči današnje sednice o monetarnoj politici. Evropska centralna banka (ECB) je pod pritiskom da preko monetarnih mera oživi zamrlu privrednu dinamiku u Evropi, pa je moguće je da će na sastanku 6. marta sniziti kamatnu stopu za 0,25 odsto, ali to nije… »
Vesti dana »
Kristijano Ronaldo se oprostio od Mundijala, ali ne i od Portugala: "Ne donosim odluke naprečac, reprezentacija pre mene ništa nije osvojila"
Nova pre 14 minutajoš 12 povezanih
Belgijanci prete ukoliko zaigra Balogun: „Ukoliko se njegovo ime nađe u sudijskom zapisniku…“
Danas pre 5 satijoš 7 povezanih
Argentina se jedva provukla protiv Zelenortskih ostrva, a šta će biti večeras? Može li Egipat da priredi senzaciju? Evo ko prenosi ovu utakmicu!
Kurir pre 1 satjoš 8 povezanih
Alimpijević blista zbog ubedljivog trijumfa: Evo šta je rekao o blistavoj partiji Jokića!
Večernje novosti pre 3 satajoš 4 povezane



