Povezane vesti
Omogući će se dolazak novih vozača, neće biti potrebna dodatna dokumentacija za one koji voze teret ili putnike u Srbiji
Blic 06.03.2025
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su rešenja u predlogu za izmene i dopune Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima prevashodno usmerena na problem nedostatka profesionalnih vozača u Srbiji kako da bi se pomoglo privrednom sektoru… »
Dačić: To što poslanici imaju imunitet ne znači da su oslobođeni krivične odgovornosti
NIN 06.03.2025
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić je danas na sednici Skupštine Srbije rekao da to što poslanici imaju imunitet ne znači da su oslobođeni odgovornosti za vršenje krivičnih dela, navodeći da se tačno zna na šta se imunitet odnosi. Komentarišući… »
Vesti dana »

Sastanak Putina i Vitkofa pred američki ultimatum o Ukrajini: konstruktivni razgovori i najave sankcija
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 64 povezane

Vučić: Vlasnik kiparskog Pafosa spreman da ulaže u Fudbalski klub Loznica
Sportski žurnal pre 22 minutajoš 34 povezane

"Mama, Sale više ne diše": Bolna ispovest Popovićeve udovice, u suzama o njegovim poslednjim danima
Mondo pre 1 satjoš 24 povezane

I dalje "predsednik Dodik" ili samo Milorad: CIK mu oduzeo mandat, on najavljuje referendum
N1 Info pre 47 minutajoš 179 povezanih