Povezane vesti
Sud BiH odbio optužbu protiv Fikreta Hodžića u predmetu 'Respiratori' zbog procesne greške Tužilaštva
Slobodna Evropa 07.03.2025
Sud Bosne i Hercegovine oslobodio je 7. marta Fikreta Hodžića i njegovu firmu "F. H. Srebrena malina" nakon ponovljenog suđenja zbog procesne greške Tužilaštva BiH, ne zalazeći svojom u pitanje njihove krivnje. Suđenje Hodžiću je ponovljeno nakon što je… »
Odbijena optužnica protiv Fikreta Hodžića u predmetu Respiratori
Al Jazeera 07.03.2025
Apelaciono vijeće Suda Bosne i Hercegovine odbacilo je optužnicu protiv Fikreta Hodžića u predmetu Respiratori. U obrazloženju drugostepene presude istaknuto je da Sud BiH nije zalazio u pitanje krivice već formalnih nedostatka u postupku. Suđenje… »
Fikret Hodžić oslobođen u slučaju ‘Respiratori’
Al Jazeera 07.03.2025
Apelaciono vijeće Suda Bosne i Hercegovine odbilo je optužnicu protiv Fikreta Hodžića i njegove firme “F. H. Srebrena malina” za zloupotrebe prilikom uvoza respiratora 2020. godine. Sud Bosne i Hercegovine izrekao je drugostepenu presudu u ponovljenom… »
Vesti dana »

Zelenski u Beloj kući sa Trampom i evropskim liderima o prekidu rata u Ukrajini – šta je sve na stolu
RTS pre 5 minutajoš 14 povezanih

Vremenska prognoza za 18. avgust: I danas svežije, moguće vremenske nepogode
Mondo pre 2 satajoš 8 povezanih

Rezigniranost i izdaja: Šta bi predaja Donbasa Rusiji značila za Ukrajinu
BBC News pre 20 minutajoš 5 povezanih

Fijat u Kragujevcu angažuje radnike iz Nepala i Maroka zbog nedostatka domaće radne snage
Glas Šumadije pre 9 minutajoš 1 povezana