Povezane vesti

Dres Srbije želi još jedan fudbaler BiH: Vuković se nada Piksijevom pozivu

Dres Srbije želi još jedan fudbaler BiH: Vuković se nada Piksijevom pozivu

Dnevnik pre 4 dana
Talentovani fudbaler banjalučkog Borca David Vuković ima želju da obuče dres Srbije. Strelac gola iz penala za remi protiv Rapida (1:1), u prvom meču osmine finala Lige konferencije ponovo je u centru pažnje regionalne javnosti zbog izbora… »
Vuković odbio Barbareza, neće i Piksija

Vuković odbio Barbareza, neće i Piksija

Sportski žurnal pre 4 dana
Junak remija s Rapidom ima srpsko državljanstvo i želju da bude deo tima Dragana Stojkovića. Talentovani fudbaler banjalučkog Borca David Vuković, strelac gola iz penala za remi protiv Rapida (1:1), u prvom meču osmine finala Lige konferencije… »
Junak banjalučkog Borca se nada pozivu Srbije?

Junak banjalučkog Borca se nada pozivu Srbije?

B92 pre 4 dana
Fudbaler banjalučkog Borca David Vuković, strelac gola za remi protiv Rapida (1:1), u prvom meču osmine finala Lige konferencije u centru je pažnje regionalne javnosti zbog izbora reprezentacije. Krilni fudbaler, koji ima samo 21 godinu, prošle… »
Mlada zvezda Borca odustala od BiH, zaigraće za reprezentaciju Srbije?

Mlada zvezda Borca odustala od BiH, zaigraće za reprezentaciju Srbije?

Sportske.net pre 4 dana
Borac iz Banjaluke igra istorijsku sezonu u Evropi gde je dogurao do osmine finala Lige konferencija. Jedan od najzaslužnijih za velike uspehe "Velikana iz Platonove" jeste i 21-godišnji ofanzivni vezista David Vuković koji je u prvom meču osmine… »

Vesti dana »