Povezane vesti
Selaković: Opoziciji nasilje jedino sredstvo političke borbe, ulica neće odlučivati
RTV 10.03.2025
BEOGRAD - Ministar kulture Nikola Selaković izjavio je danas da su predstavnici dela opozicije pokazali da im je nasilje jedino sredstvo političke borbe i da je sve što su radili poslednjih meseci uvod u protest koji je najavljen za 15.mart i naveo da… »
"Ulica neće odlučivati": Selaković: Opoziciji nasilje jedino sredstvo političke borbe
Blic 10.03.2025
Ministar kulture Nikola Selaković izjavio je danas da su predstavnici dela opozicije pokazali da im je nasilje jedino sredstvo političke borbe i da je sve što su radili poslednjih meseci uvod u protest koji je najavljen za 15.mart i naveo da opozicija… »
Selaković: Opoziciji nasilje jedino sredstvo političke borbe, ulica neće odlučivati
Euronews 10.03.2025
Ministar kulture Nikola Selaković izjavio je danas da su predstavnici dela opozicije pokazali da im je nasilje jedino sredstvo političke borbe i da je sve što su radili poslednjih meseci uvod u protest koji je najavljen za 15. mart, i naveo da opozicija… »
Selaković: Opoziciji nasilje jedino sredstvo političke borbe, ulica neće odlučivati
Telegraf 10.03.2025
Preporučujemo. Ministar kulture Nikola Selaković izjavio je danas da su predstavnici dela opozicije pokazali da im je nasilje jedino sredstvo političke borbe i da je sve što su radili poslednjih meseci uvod u protest koji je najavljen za 15.mart i naveo… »
Vesti dana »

Napeto u Novom Sadu: Kordon i građani ispred Skupštine grada, došlo do naguravanja
NIN pre 17 minutajoš 21 povezana

Zaoštravanje sukoba Irana i Izraela: Međusobni napadi me prestaju, G7 poslao poruku Iranu
NIN pre 22 minutajoš 21 povezana

Uživo Kijev u plamenu: Ima mrtvih; Teška optužba: Rusi ciljaju civile? FOTO/VIDEO
B92 pre 12 minutajoš 19 povezanih

Tramp ranije napustio samit G7 zbog nagoveštaja o intenziviranju sukoba Izrael-Iran
Beta pre 37 minutajoš 34 povezane