Povezane vesti
MASA: Odluka o smanjenju plata prosvetarima imaće nesagledive posledice
Radio 021 10.03.2025
Mreža akademske solidarnosti i angažovanosti ocenjuje da je smanjenje plata prosvetnim radnicima u štrajku protivpravno i da će imati nesagledive posledice po kvalitetet sistema obrazovanja. MASA je upozorila i da će zbog pokretanja pojedinačnih radnih… »
MASA: Odluka o smanjenju plata prosvetarima imaće nesagledive posledice po kvalitet obrazovanja
Novi magazin 10.03.2025
Mreža akademske solidarnosti i angažovanosti (MASA) ocenila je danas da je odluka o smanjenju plata zarada prosvetnim radnicima u štrajku, protivpravna i da će imati "nesagledive posledice po opstanak i kvalitetet sistema obrazovanja" u Srbiji. MASA je… »
MASA pozvala na solidarnost sa prosvetnim radnicima
Danas 10.03.2025
Mreža akademske solidarnosti i angažovanosti (MASA) pozvala je danas na solidarnost sa prosvetnim radnicima koji trpe brutalnu odmazdu izvršne vlasti zbog odluke da brane čast svoje profesije i pruže podršku svojim bivšim i sadašnjim učenicima u blokadi… »
Vesti dana »

Rekao sam vatrogascima da spasu majku i ćerku Komšija poginulih o stravičnom požaru koji je odneo dva života (video)
Alo pre 22 minutajoš 33 povezane

Treći dan blokade Pete beogradske gimnazije: Učenici ne odustaju od svojih zahteva
N1 Info pre 1 satjoš 27 povezanih

Sandro Gozi pozdravlja uvrštavanje u uži izbor srpskog studentskog pokreta za nagradu Saharovlj za 2025. godinu
Ozon press pre 22 minutajoš 8 povezanih