Povezane vesti
Ukrajinsko žito plovi Dunavom, a može i Savom – novi život za rečni transport u Srbiji
RTS 10.03.2025
Rat u Ukrajini, ali i klimatske promene i pandemija ukazali su na potrebu pronalaska efikasnijih i stabilnijih načina transporta. Za sigurnije snabdevanje Evropske unije, Srbija sa Dunavom i Savom je značajan deo u lancu vodnog transporta. I to se već… »
Jovanović: Žitarice među najvažnijim izvoznim proizvodima, ključna logistika
Telegraf 10.03.2025
Vesti sa naslovne. Više od 200 predstavnika kompanija okupilo se danas u Beogradu na međunarodnoj konferenciji "Grain Logistica powered by MSC" posvećenoj izazovima transporta žitarica u svetu, a direktor Produktne berze Vlado Kovačević istakao je da su… »
Poboljšanje logistike osnov za napredak žitne industrije u Srbiji
Biznis.rs 10.03.2025
Da bi transport bio efikasniji neophodno unapređenje intermodalnosti. Direktor Produktne berze u Novom Sadu Vlado Kovačević izjavio je na otvaranju međunarodne konferencije „Grain Logistica powered by MSC“ u Beogradu, da je transport strateški stub žitne… »
Jovanović: Žitarice među najvažnijim izvoznim proizvodima, ključna logistika
RTV 10.03.2025
BEOGRAD - Više od 200 predstavnika kompanija okupilo se danas u Beogradu na međunarodnoj konferenciji "Grain Logistica powered by MSC" posvećenoj izazovima transporta žitarica u svetu, a direktor Produktne berze Vlado Kovačević istakao je da su žitarice… »
Vesti dana »
Ekstremne vrućine se nastavljaju: Danas temperatura i do 40°C
Glas Zaječara pre 15 minutajoš 12 povezanih
Danas počinje podela turističkih vaučera: Kako i gde da se prijavite, šta vam treba od dokumenata - sve na jednom mestu
Kurir pre 29 minutajoš 11 povezanih
Macut: Danas vanredna sednica Štaba za vanredne situacije o vodostaju i visokim temperatura
Euronews pre 10 minutajoš 5 povezanih
Još jedan vreo dan, živa u termometru i do 40. podeoka - UV zračenje u većem delu zemlje vrlo visoko
RTS pre 15 minutajoš 4 povezane





