Povezane vesti
Visoki vojni zvaničnici u Parizu na sastanku o Ukrajini bez SAD-a
Al Jazeera 11.03.2025
Na sastanku iza zatvorenih vrata sastali su se šefovi 34 armije, ali bez SAD-a. Više od 30 šefova vojski zemalja najbližih saveznika Washingtona sastali su se danas u Parizu, i to bez svojih američkih kolega, što je slučaj bez presedana, a tema razgovora… »
Šefovi armija zemalja NATO-a, EU, Japana i Australije sastali se u Parizu, bez SAD
RTV 11.03.2025
PARIZ - Više od 30 šefova armija zemalja najbližih saveznika Vašingtona sastali su se danas u Parizu bez svojih američkih kolega, što je slučaj bez presedana, a tema razgovora bile su i bezbednosne garancije za Ukrajinu u slučaju postizanja mirovnog… »
Međunarodne snage štite Ukrajinu: Sledi važan sastanak, ovako planiraju da odvrate Rusiju od pokretanja još jedne ofanzive
Kurir 11.03.2025
Vojni zvaničnici više od 30 zemalja učestvovaće Parizu, u utorak, na pregovorima o formiranju međunarodnih bezbednosnih snaga za Ukrajinu, izjavio je francuski vojni zvaničnik. Cilj takvih međunarodnih snaga bio bi odvraćanje Rusije od pokretanja još… »
Pariski razgovori o Ukrajini: Očekuje se da će više od 30 država učestvovati na samitu koji je sazvao Makron
Blic 11.03.2025
Očekuje se da će više od 30 država učestvovati na samitu koji je sazvao francuski predsednik Emanuel Makron o stvaranju međunarodnih bezbednosnih snaga za Ukrajinu koje bi bile raspoređene u slučaju sklapanja primirja između Rusije i Ukrajine, izjavio je… »
Vesti dana »

Protestne šetnje u Beogradu, blokada raskrsnice ispred Pravnog fakulteta
RTS pre 18 minutajoš 23 povezane

Vremenska prognoza Srbije: kratkotrajni pljuskovi u Beogradu i najava novog toplotnog talasa
Naslovi.ai pre 1 satjoš 40 povezanih

Tepić: Vučić laže da je bio u Novom Sadu, policija blokirala sve prilaze hrabriši
Novi magazin pre 3 satajoš 19 povezanih

Roditelji Pavla Cicvarića uputili otvoreno pismo zvaničnicima EU: "Ne možemo da razumemo zašto izostaje vaš odgovor"
N1 Info pre 7 satijoš 5 povezanih