Povezane vesti
Trgovinski rat SAD i Kanade: Struja iz Ontarija skuplja za Amerikance, preti se i isključenjem
Radio 021 11.03.2025
Premijer kanadske provincije Ontario objavio je da se od sada naplaćuje 25 odsto više za struju za 1,5 miliona Amerikanaca, kao odgovor na trgovinski rat američkog predsednika Donalda Trampa. Ontario snabdeva strujom američke države Minesotu, Njujork i… »
"Ako SAD eskaliraju situaciju, potpuno ću im isključiti struju": Kanada podigla cenu električne energije Americi za 25 odsto
Blic 11.03.2025
Ontario strujom snabdeva države Njujork, Minesota i Mičigen, gde će, prema Fordovoj prognozi, račun za struju porasti u proseku za 69 američkih dolara. „Ako SAD eskaliraju situaciju, potpuno ću im isključiti struju. Verujte mi da ne želim to da radim i… »
Trgovinski rat SAD i Kanade: Struja iz Ontarija 25 odsto skuplja za Amerikance, premijer provincije preti i isključenjem
Danas 10.03.2025
Pemijer kanadske provincije Ontario objavio je da se od danas naplaćuje 25 odsto više za struju za 1,5 miliona Amerikanaca, kao odgovor na trgovinski rat američkog predsednika Donalda Trampa. Ontario snabdeva strujom američke države Minesotu, Njujork i… »
Vesti dana »
Upozorenje MUP-a: Lažni imejlovi u ime Republičkog geodetskog zavoda
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 30 povezanih
Rusija raspisala poternicu za osnivačem Telegrama Pavelom Durovom
Naslovi.ai pre 34 minutajoš 24 povezane






