Povezane vesti
Povlači se popularni automobil sa tržišta Srbije: Porše "vuče" rizik od povreda
Blic 11.03.2025
Putničko vozilo marke Porše povlači se sa tržišta Srbije, saopšteno je na sajtu resornog ministarstva NEPRO. Razlog povlačenja je rizik od povreda. Putnička vozila robne marke Porsche model Cayenne proizvedena u periodu od 09.05.2024. do 19.06.2024… »
Ovi radnici se najviše traže u Srbiji: Čak 2.000 poslodavaca se bori za jednog čoveka
Mondo 11.03.2025
Poslodavci su u januaru ove godine, prema podacima NSZ, iskazali potrebu za zapošljavanjem čak 15.744 radnika. Najtraženiji su bili programeri. Slede manuelni radnici u niskogradnji sa 1.063 oglasa, zatim tesari - 651, zidari - 625, armirači- 621, te… »
Vesti dana »
Izmene u saobraćaju od noćas u Bulevaru kralja Aleksandra: Ovi tramvaji se privremenio ukidaju, uvode se nove linije i izmene trase
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Severina na koncertu u Zagrebu podržala Dijanu Hrku: Ta majka štrajkuje glađu jer godinu dana traži istinu i pravdu (VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 1 povezana





