Povezane vesti
Koliko su poskupeli turistički aranžmani za ovo leto?
Kamatica 12.03.2025
Kako je počelo lepše vreme i temperatura raste, građani sve više razmišljaju o potencijalnim destinacijama za letovanje. Međutim, za isti aranžman kao prošle godine, sada u većini slučajeva mora da se plati više, jer su gotovo sve stavke koje utiču na… »
Letovanje u inostranstvu skuplje 20 odsto nego lane! Na rast cena uticalo poskupljenje autobuskog i avio prevoza
Kurir 12.03.2025
Kako objašnjava Vladimir Vlaho iz Nacionalne asocijacije turističkih agencija (JUTA), razlozi za više cene su inflacija, i rast troškova inputa, odnosno plata, goriva... On ukazuje da su apartmani manje poskupeli, za razliku od hotela gde su povećane… »
Skuplje u proseku za 15 odsto: Kako se kreću cene turističkih aranžmana za letovanje?
Danas 12.03.2025
Turistički aranžmani za predstojeće leto u proseku su skuplji za oko 15 odsto u odnosu na prošlu godinu, a cene variraju od dela sezone u kom se ide na letovanje, ali i od stavki kao što su kvalitet smeštaja, prevozno sredstvo, blizina plaži i slično… »
Vesti dana »
Vučić: Uloga malih zemalja biće sve važnija u svetu u kome više nema pravila
NIN pre 59 minutajoš 54 povezane
Kakav je dogovor oko NIS: Radosavljević ukazuje na dobru i lošu vest
N1 Info pre 7 satijoš 31 povezana
Novi napad botova na naloge N1, Danas, Nova.rs, Nova TV i Radar: Broj pratilaca ubrzano raste
Glas Zaječara pre 2 satajoš 6 povezanih
Beogradska filharmonija se protivi odluci da Bojan Suđić bude v.d. direktora ove institucije
Nova pre 1 satjoš 20 povezanih




