Povezane vesti
Novosadski studenti pozivaju na protest 13. marta: “Korupcija ubija”
Luftika 12.03.2025
Novi protest pod nazivom “Korupcija ubija” najavili su novosadski studenti u blokadama za četvrtak, 13. mart. Studenti Univerziteta u Novom Sadu pozivaju sve građane na veliki protest u znak sećanja na žrtve korupcije, navodi se u najavi. “Deset godina… »
"Korupcija ubija": Protest novosadskih studenata u četvrtak
NoviSad.com 12.03.2025
Novi Sad – Studenti u blokadi fakulteta Univerziteta u Novom Sadu organizovaće novi protest u četvrtak, 13. marta, pod nazivom "Korupcija ubija", a u znak sećanja na žrtve korupcije. "Deset godina od pada helikoptera niko nije odgovarao. Pozivamo vas da… »
Deset godina od pada vojnog helikoptera: Protest "Korupcija ubija" u četvrtak u Novom Sadu
Moj Novi Sad 12.03.2025
Studenti Univerziteta u Novom Sadu pozivaju sve sugrađanke i sugrađane na veliki protest u znak sećanja na žrtve korupcije u četvrtak, 13. marta, od 17 sati. – Zašto 10 godina od pada helikoptera niko nije odgovarao? – pitaju studenti i pozivaju… »
Vesti dana »
Aleksić (NPS): Izmene zakona vode privatizaciji pravosuđa i odustajanju od evropskog puta
Radio sto plus pre 30 minutajoš 71 povezana
Tramp: Bilo šta manje od Grenlanda pod kontrolom SAD je neprihvatljivo
Beta pre 2 satajoš 25 povezanih
"Važne su posete koje se najave" Brnabić: Poseta poslanika Evropskog parlamenta nije preterano bitna
Blic pre 6 satijoš 16 povezanih
Svi Vučićevi savetnici, a među njima "agent haosa": Ko je Ajnhorn koji je proglašen kriminalcem u bekstvu?
Radio 021 pre 3 satajoš 4 povezane
Sastanak zvaničnika SAD, Danske i Grenlanda pomeren iz Bele kuće u zgradu Ajzenhauer
Euronews pre 1 satjoš 27 povezanih



