Povezane vesti
Sajam turizma u Sofiji doneo nove poslovne prilike za Zlatibor
Glas Zapadne Srbije 12.03.2025
Zlatibor je predstavljen na zajedničkom štandu Turističke organizacije Srbije, gde su predstavnici Turističke organizacije Zlatibor održali niz značajnih sastanaka sa agencijama i turoperatorima iz različitih delova Bugarske, prilikom čega je najavljena… »
Sajam turizma u Sofiji doneo nove poslovne prilike za Zlatibor
Užice oglasna tabla 12.03.2025
Međunarodni sajam turizma u Sofiji trajao je tri dana i završen je u utorak, 11. marta. Zlatibor je predstavljen na zajedničkom štandu Turističke organizacije Srbije, gde su predstavnici Turističke organizacije Zlatibor održali niz značajnih sastanaka sa… »
Sajam turizma u Sofiji doneo nove poslovne prilike za Zlatibor
Zoom UE 12.03.2025
SOFIJA – Turistička organizacija Zlatibor predstavila se na Međunarodnom sajmu turizma u Sofiji u Bugarskoj, koji je završen 11. marta. Zlatibor je predstavljen na zajedničkom štandu Turističke organizacije Srbije, gde su predstavnici Turističke… »
Vesti dana »

Sutra i prekosutra biće vrelo, a u ovom gradu Srbiji biće najtoplije – čak 37 stepeni: Kad vidite kako će biti u septembru, bićete iznenađeni
Nova pre 1 satjoš 31 povezana

Premijer Macut osudio napad na pripadnike MUP u Novom Sadu: "Vraćanje mira je od ključnog značaja"
Blic pre 26 minutajoš 21 povezana

Ko sve čeka Zvezdu u Ligi Evrope i da li je vreme za meč za Dinamom
Sportske.net pre 2 satajoš 26 povezanih