Povezane vesti
Porsche nagovestio novi SUV model sa SUS motorima
Auto blog 12.03.2025
Do pada je došlo zbog lošeg poslovanja u Kini i visokih troškova za osvežavanje linija modela, objavila je kompanija sa sedištem u Štutgartu u svojim godišnjim rezultatima u sredu. Porscheove isporuke su pale za 3% na oko 310.700 vozila u 2024. U Kini je… »
Porscheova dobit pala 30%, prodaja u Kini slabi
SEEbiz 12.03.2025
STUTTGART - Njemački proizvođač sportskih automobila Porsche rekao je da je njegova neto dobit pala 30,3% na godišnjoj razini na 3,6 milijardi eura (3,9 milijardi dolara) u 2024. godini. Do pada je došlo zbog lošeg poslovanja u Kini i visokih troškova za… »
Vesti dana »
Viši sud produžio pritvor Veselinu Miliću za još 30 dana
Newsmax Balkans pre 8 minutajoš 28 povezanih
"Amerika pobedila u Iranu bez pomoći G7" Tramp upitan za poruku pred samit lidera u Francuskoj, sudeći po odgovoru Makrona i druge čekaju vruća 3 dana u Evijanu
Kurir pre 1 satjoš 27 povezanih
Državljanka Srbije poginula na putu kod Nikšića, suvozač na motoru životno ugrožen
RTV pre 33 minutajoš 23 povezane
Pripremite se na saobraćajne gužve: Počinju radovi na spajanju "Miloša Velikog" i "Moravskog koridora"
Dnevnik pre 53 minutajoš 20 povezanih



