Povezane vesti
Tubić: Pacijentkinja sa Železničke stanice stabilno, van jedinice intenzivnog lečenja
RTV 13.03.2025
NOVI SAD - Upravnica Klinike za anesteziju, intenzivnu terapiju i terapiju bola Kliničkog centra Vojvodine Teodora Tubić rekla je danas da je T. M, pacijentkinja povređena usled pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, sada van jedinice… »
UKC Vojvodine: Pacijentkinja sa Železničke stanice stabilno, van jedinice intenzivnog lečenja
Insajder 13.03.2025
Upravnica Klinike za anesteziju, intenzivnu terapiju i terapiju bola Univerzitetskog kliničkog centra Vojvodine Teodora Tubić rekla je danas da je T. M., pacijentkinja povređena usled pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, sada van… »
Divna vest iz kcv! Povređena u padu nadstrešnice počela da viđa dete Izašla sa intenzivne, oporavak ide dobro
Dnevnik 13.03.2025
Upravnica Klinike za anestesiju, intenzivnu terapiju i terapiju bola Kliničkog centra Vojvodine Teodora Tubić rekla je danas da je T. M, pacijentkinja povređena usled pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, sada van jedinice intenzivne… »
Najnovije informacije o Teodori, majci koja je povređena u padu nadstrešnice: Počela da viđa dete
Telegraf 13.03.2025
Preporučujemo. Upravnica Klinike za anestesiju, intenzivnu terapiju i terapiju bola Kliničkog centra Vojvodine Teodora Tubić rekla je danas da je T. M, pacijentkinja povređena usled pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, sada van jedinice… »
Vesti dana »
Drama na nebu! Trampov avion krenuo za Davos - pa se vratio za Ameriku, evo šta se desilo
Blic pre 15 minutajoš 9 povezanih
U većem delu Srbije danas malo do umereno oblačno, uz sunčane intervale: najviša dnevna do 7 stepeni
Telegraf pre 2 satajoš 6 povezanih
Šta su 'Mrdićevi pravosudni zakoni' u Srbiji i šta ako budu usvojeni
BBC News pre 15 minutajoš 4 povezane
Mašinovođa poginuo, 37 osoba povređeno kada je voz iskočio iz šina blizu Barselone
RTV pre 45 minutajoš 3 povezane





