Повезане вести
Генерали опет с рекордном оперативном добити
СЕЕбиз 13.03.2025
МИЛАНО - Талијанска осигуравајућа група Генерали, присутна и на словенском тржишту, лани је забиљежила нето добит од 3,72 милијарде еура, што је 0,6 посто мање него годину прије. Оперативна добит групе скочила је пак за 8,2… »
Добит Хуго Босса прошле године пала за шестину
СЕЕбиз 13.03.2025
БЕРЛИН - Њемачка модна кућа Хуго Босс у посљедњем је прошлогодишњем тромјесечју забиљежила нето добит од 223,6 милијуна еура, што је 17,1 посто мање него у претходној години. Продаја модног дива у међувремену је порасла 2,6… »
Крка остварила добит већу од првотних процјена
СЕЕбиз 13.03.2025
НОВО МЕСТО - Група Крка у 2024. години остварила је 356,2 милијуна еура чисте добити, што је 2,8 милијуна еура више од првих процјена које је компанија изнијела крајем сијечња. С 427,6 милијуна еура већа је и оперативна добит… »
Вести дана »

Током бега лоповима из Лувра испала круна: Процењује се вредност пронађеног комада
Еуроневс пре 41 минутајош 35 повезаних

Раднички савладао Млади радник и вратио самопоуздање пред наставак сезоне
иКрагујевац пре 41 минутајош 25 повезаних

Стиже нам нагло отопљење, ускоро и до 24 степена: Нова прогноза Марка Чубрила, ево кад улазимо у зиму
Мондо пре 1 сатјош 27 повезаних