Povezane vesti
Vlada Srbije povećava plate policiji, novi koeficijenti od martovske zarade
Niške vesti pre 2 dana
Vlada Srbije usvojila je izmenu Uredbe o platama policijskih službenika, kojom su povećani osnovni koeficijenti plata zaposlenima u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) koji, po obračunu zarade, pripadaju u prve tri platne grupe, koje podrazumevaju… »
Usvojena odluka o povećanju plata policijskim službenicima
Jugmedia pre 2 dana
Na sednici održanoj 12. marta, Vlada Srbije usvojila izmenu Uredbe o platama policijskih službenika. Njima je predviđen rast plata zaposlenima u MUP u prvoj, drugoj i trećoj platnoj grupi, odnosno za poslove koji zahtevaju srednju stručnu spremu… »
Policajcima sledi povećanje plata
PP media pre 2 dana
Beograd/Prijepolje – Vlada Srbije usvojila je, na sednici u četvrtak 12. marta, izmenu Uredbe o platama policijskih službenika. Izmenama je predviđen rast plata zaposlenima u MUP u prvoj, drugoj i trećoj platnoj grupi, koja podrazumeva poslove koji… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi: Građani imaju pravo da znaju ko ih napada dok ćute za nastradale
Insajder pre 2 satajoš 42 povezane

Demonstranti preplavili Beograd na jednom od najvećih protesta, incidenti pred kraj
BBC News pre 4 satijoš 74 povezane

Studenti odlučili: Zahtevi nisu ispunjeni - Blokade se nastavljaju
Pravda pre 4 satijoš 13 povezanih

UŽIVO - Zvezda obeležila rođendan pred nekoliko hiljada ljudi na "Marakani"
Sportske.net pre 24 satajoš 40 povezanih