Povezane vesti
"Udarali su nas šipkom, radili su jezivu stvar": Ovo je izjava pretučenih muškaraca iz Surčina
Telegraf 14.03.2025
Preporučujemo. Na pumpi u Surčinu pre dve noći oko 20 časova izbila je masovna tuča u kojoj su V. B. (24) i N. J. (37) teško povređeni, a uhapšen je D. I. (27) koji ih je, kako smo objavili, pretukao metalnom šipkom. Njemu je određen pritvor od 48 sati i… »
Metalnom šipkom pretukao dvojicu, udarao ih po glavi: Osumnjičeni iz Surčina negirao krivicu, tužilaštvo tražilo pritvor!
Kurir 14.03.2025
Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Surčin doneli su rešenje o zadržavanju okrivljenog D.I. (27) zbog postojanja sumnje da je metalnom šipkom teško povredio J.N. (37), a lake povrede naneo V.B… »
Metalnom šipkom pretukao dvoje ljudi! Određen pritvor mladiću (27) iz Surčina, na saslušanju sve negirao
Mondo 14.03.2025
Mladiću (27) koji je pretukao dvoje ljudi metalnom šipkom određen je pritvor do 30 dana. Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Surčin doneli su rešenje o zadržavanju okrivljenog D.I. (27) zbog… »
Osumnjičen da je metalnom šipkom tukao dvojicu u glavu u Surčinu saslušan: Ovo je odbrana
Telegraf 14.03.2025
Preporučujemo. Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Surčin doneli su rešenje o zadržavanju okrivljenog D.I. (27) zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo Teška telesna povreda… »
Novi detalji velike tuče u Obrenovcu: Mučili životinju, pa pretukli mladiće koji su hteli da je zaštite
Nova 14.03.2025
Na pumpi u Surčinu pre dve noći oko 20 časova izbila je masovna tuča u kojoj su V. B. (24) i N. J. (37) teško povređeni, a uhapšen je D. I. (27) koji ih je, kako je objavljeno, pretukao metalnom šipkom. Njemu je određen pritvor od 48 sati i saslušan je u… »
"Tukli su nas i rukama i nogama": Detalji tuče u Surčinu: Petorica mučila životinju, a onda šipkama nasrnuli na prolaznike
Blic 14.03.2025
Na pumpi u Surčinu pre dve noći oko 20 časova izbila je masovna tuča u kojoj su V. B. (24) i N. J. (37) teško povređeni, a uhapšen je D. I. (27) koji ih je, kako smo objavili, pretukao metalnom šipkom. Njemu je određen pritvor od 48 sati i saslušan je u… »
Vesti dana »

Spremite se, sledi još jedan toplotni talas: U ovim gradovima biće najtoplije! Ovo su saveti stručnjaka
Telegraf pre 1 satjoš 28 povezanih

Ko stoji iza "Soko" obezbeđenja: Za "bivše" pravio sajt, za SNS čuva sve - od gradilišta do deponija
Novi magazin pre 3 satajoš 36 povezanih

Partizan u Beogradu protiv Hibernijana traži zalet ka plej-ofu Lige konferencije
RTV pre 1 satjoš 55 povezanih

Trampove carine za 70 zemalja stupile na snagu, za Srbiju stopa od 35 odsto
RTS pre 49 minutajoš 58 povezanih