Povezane vesti
Cena kafe u kafićima biće 600 dinara! Komšije odustaju od ispijanja omiljenog napitka, kakva je situacija kod nas
Kurir 14.03.2025
Posledica toga je da će mnogi ljubitelji kafe morati da izdvoje znatno više novca za svoju omiljenu jutarnju ili popodnevnu rutinu u kafićima. Međutim, kultura ispijanja kafe je duboko ukorenjena tradicija na Balkanu. Potrošnja kafe je često povezana sa… »
Šoljica kafe bi mogla da košta i do pet evra! Cena na berzi najveća u poslednjih 60 godina, građani odustaju od kafića
Blic 14.03.2025
Cena kafe na globalnim tržištima dostigla je najviši nivo u poslednjih 60 godina. Smanjeni prinosi, smanjene zalihe i poremećaji u lancu snabdevanja uzrokovali su dramatičan rast cena, što bi se uskoro moglo osetiti i u kafićima gde bi šoljica kafe mogla… »
Vesti dana »

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 2 satajoš 10 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 2 satajoš 9 povezanih

Putin i Tramp se obratili nakon sastanka na Aljasci: Konstruktivni razgovori - Lideri žele mir (foto)
Večernje novosti pre 1 satjoš 9 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 1 satjoš 4 povezane

Dačić: "38 lica uhapšeno, povređeno 6 policajaca, demonstranti došli s namerom da povrede policajce"
Telegraf pre 1 satjoš 4 povezane