Povezane vesti
Udarac evropskim berzama! Klarna se prijavila za IPO u Njujorku, najavljuje povratak profitabilnosti iz 2023.
Blic 15.03.2025
Klarna, provajder usluga „kupi sada, plati kasnije“, podneo je svoj IPO prospekt u petak i planira da se kotira na njujorškoj berzi pod oznakom KLAR. Klarna, sa sedištem u Švedskoj, još nije otkrila broj akcija koje će ponuditi niti očekivani raspon… »
Klarna se prijavila za IPO u New Yorku
SEEbiz 15.03.2025
NEW YORK - Klarna, davatelj usluge "kupi sada, plati kasnije", podnijela je svoj IPO prospekt u petak, i planira se izlistati na burzi u New Yorku pod oznakom KLAR. Klarna, sa sjedištem u Švedskoj, još nije otkrila broj dionica koje će ponuditi niti… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Žair Bolsonaro osuđen za pokušaj državnog udara! Bivšem predsedniku Brazila preti zatvorska kazna do 40 godina
Blic pre 3 satajoš 6 povezanih

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 4 satijoš 1 povezana