Povezane vesti
AMSS: Kamioni na graničnim prelazim čekaju od dva do pet sati
Novi magazin 17.03.2025
Auto moto savez Srbije (AMSS) saopštio je da automobli, na prelazima, prolaze bez zadržavanja dok kamioni čekaju od dva sata do pet sati da izađu iz Srbije. AMSS je naveo da kamioni na prelazu Kelebija sa Mađarskom čekaju tri sata, a na Horgošu pet… »
Teretnjaci na izlazu iz Srbije čekaju pet sati na Horgošu: Na putničkim terminalima nema zadržavanja
Blic 17.03.2025
Teretna vozila na izlazu iz Srbije najviše čekaju na graničnom prelazu Horgoš, pet sati, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS). Prema informacijama Uprave granične policije od 17.15 časova, teretnjaci na izlazu iz zemlje čekaju i na… »
Teretnjaci na izlazu iz Srbije čekaju pet sati na Horgošu
Telegraf 17.03.2025
Preporučujemo. Teretna vozila na izlazu iz Srbije najviše čekaju na graničnom prelazu Horgoš, pet sati, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS). Prema informacijama Uprave granične policije od 17.15 časova, teretnjaci na izlazu iz zemlje… »
Vesti dana »

Buka dok Vučić drži konferenciju za medije: Studenti i građani zvižde i traže izbore na Andrićevom vencu FOTO/VIDEO
Nova pre 15 minutajoš 14 povezanih

Nove blokade raskrsnica u Novom Sadu: Zborovi traže izbore za savete MZ
N1 Info pre 1 satjoš 14 povezanih

Univerzitet u Beogradu na 387. mestu od više od 21.000 univerziteta na listi "Global 2000"
RTV pre 7 satijoš 21 povezana

Vučić: Obojena revolucija zapala u ćorsokak, nemaju politiku, program ni ideje
Radio sto plus pre 26 minutajoš 27 povezanih