Povezane vesti
Carine na električna vozila: Evropski giganti u kineskom zagrljaju
Kamatica 18.03.2025
Evropska unija je prošlog oktobra uvela visoke carine na električne automobile kineskog porekla da bi zaštitila svoju industriju, ali nemački, francuski, italijanski i drugi proizvođači, koji bi trebali da iskoriste štit koje one pružaju kako bi razvili… »
Evropski divovi hitaju u zagrljaj Kinezima! Uveli im visoke carine, ali se bez obzira na to okreću ka njima
Mondo 18.03.2025
Nemački, francuski, italijanski i drugi proizvođači sada hitaju u zagrljaj kineskim proizvođačima. Visoke carine na uvoz kineskih električnih vozila koje je uvela Evropska unija imaju za svrhu da njene proizvođače zaštite od tržišne utakmice koju bi… »
Carine na električna vozila – zašto evropski giganti i dalje padaju u kineski zagrljaj
RTS 18.03.2025
Visoke carine na uvoz kineskih električnih vozila koje je uvela Evropska unija imaju za svrhu da njene proizvođače zaštite od tržišne utakmice koju bi sigurno izgubili od kvalitetnih i znatno jeftinijih kineskih takmaca, kao i da im daju vremena da sami… »
Vesti dana »
Kvar na magistralnom cevovodu saniran, Čačak i okolna mesta posle dva dana dobili vodu
Serbian News Media pre 1 satjoš 57 povezanih
Milivojević: Odbijanje tužbe Andreja Vučića protiv Vijesti je ozbiljan poraz porodice Vučić
N1 Info pre 2 satajoš 14 povezanih
Novi udari dronova i raketa iznad Ukrajine i Rusije - više povređenih u Taganrogu, eksplozije u Černigovu
RTS pre 1 satjoš 18 povezanih
Prvi u regionu: Srbija od septembra dobija Centar za multiplu sklerozu
Blic pre 1 satjoš 16 povezanih




