Povezane vesti
PKS: Održivo poslovanje ključno za konkurentnost domaće privrede
Radio sto plus 18.03.2025
“inicijativa ‘Održiv izvoz’ predstavlja važan korak prema održivom razvoju srpske privrede i njenom jačanju na međunarodnoj sceni”, kazao je on na predstavljanju te inicijative, objavila je PKS. Cilj inicijative je jačanje domaće privrede, posebno malih… »
„Održivi izvoz“ za konkurentniju srpsku privredu na svetskom tržištu
Vesti online 18.03.2025
Inicijativa „Održivi izvoz“, usmerena na jačanje domaće privrede, posebno malih i srednjih preduzeća, na međunarodnom tržištu kroz integraciju u svakodnevne poslovne procese principa održivog poslovanja usklađenih sa Ciljevima održivog razvoja UN… »
"Održiv izvoz" kao put za srpske privrednike: Alati i edukacija pomažu poslovanju i podizanju konkurentnosti
Telegraf 18.03.2025
Teme za vas. Privredna komora Srbije uz podršku Švajcarskog programa za promociju izvoza (SIPPO) u Srbiji, danas je promovisala inicijativu "Održiv izvoz". Ova inicijativa ima za cilj jačanje kapaciteta i konkurentnosti domaće privrede na međunarodnom… »
Vesti dana »

Rhmz upalio najviši stepen upozorenja: Ovi delovi Srbije se crvene: Sa svakim novom prognozom, toplotni talas se produžava
Blic pre 11 minutajoš 60 povezanih

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 1 satjoš 19 povezanih

Ministar Dačić: Spremni smo da pomognemo Crnoj Gori, naši resursi za gašenje požara su na raspolaganju
Telegraf pre 10 minutajoš 54 povezane