Povezane vesti
Adrijana Lima u jakni srpske dizajnerke: Komad košta skoro 2.000 evra, ona ga navukla preko dresa
Mondo 18.03.2025
Adrijana Lima nosi jaknu srpske dizajnerke: Čuvena manekenka prelepa i bez šminke pozirala na stadionu u Parizu (FOTO). Manekenka, Viktorijin anđeo i bivša žena Marka Jarića Adrijana Lima, oduševila je sve na tribinama stadiona PSŽ-a, kada se pojavila na… »
Adrijana Lima nosi jaknu srpske dizajnerke: Čuvena manekenka prelepa i bez šminke pozirala na stadionu u Parizu (foto)
Kurir 18.03.2025
Ako vam je promaklo — modna ikona i večita muza Adrijana Limapojavila se na stadionu PSG-a ogrnuta bomber jaknom iza koje stoji ime naše dizajnerke Ive Bataković. I ne, nije ovo samo još jedan komad za jesenje šetnje po gradu, već jakna koja nosi priču —… »
Vesti dana »
(Radarski snimci) Sve kreće u 14 sati, a evo kada je Beograd na udaru jakog nevremena! Višećelijska oluja hrli ka Srbiji, evo kako se crni oblak kreće iz sata u sat
Blic pre 36 minutajoš 43 povezane
Vlada Srbije do 2. jula produžila važenje uredbe o zabrani izvoza nafte i naftnih derivata
Danas pre 1 satjoš 21 povezana
Rektor Đokić: Univerzitet u Beogradu se nalazi među 1,9 odsto najboljih na svetu
Beta pre 46 minutajoš 17 povezanih




