Povezane vesti
Pretukao suprugu pred petoro maloletne dece: Bio je u pijanom stanju
Kurir 18.03.2025
Kantonalno tužilaštvo Unsko-sanskog kantona predložilo je Opštinskom sudu u Bihaću određivanje mere pritvora prema 56-godišnjaku iz Bihaća osumnjičenom da je počinio nasilje u porodici na štetu svoje supruge. Tužilaštvo smatra da postoje naročite… »
Saslušan muškarac zbog sumnje da je izvršio nasilje u porodici
Telegraf 18.03.2025
Preporučujemo. Danas je u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušano je lice zadržano rešenjem PS Zemun - okrivljeni D.Š. (28) zbog postojanja osnovane sumnje da je na štetu svoje vanbračne supruge izvršio krivično delo Nasilje u porodici… »
Udarao je šakama po licu i telu: Muškarac uhapšen nakon što je pretukao ženu pred petoro maloletne dece
Blic 18.03.2025
Kantonalno tužilaštvo Unsko-sanskog kantona predložilo je Opštinskom sudu u Bihaću određivanje mere pritvora prema 56-godišnjaku iz Bihaća osumnjičenom da je počinio nasilje u porodici na štetu svoje supruge. Tužilaštvo smatra da postoje posebne… »
Vesti dana »
Prva žena na čelu Kule: Dr Vesna Tomić izabrana za predsednicu opštine
Večernje novosti pre 1 satjoš 29 povezanih
Ovo je bilo poslednje pojavljivanje Sejde Bešlić! Tada niko nije ni slutio da je više nikada neće videti, priča kida srce
Kurir pre 1 satjoš 28 povezanih
Epilog Skupštine Partizana: Mijatović podneo neopozivu ostavku i napustio klub
Danas pre 40 minutajoš 44 povezane
Nestabilno i toplo vreme u Srbiji sa upozorenjima na grmljavinske nepogode i lokalne nepogode od 1. do 4. juna
Naslovi.ai pre 56 minutajoš 90 povezanih




