Povezane vesti
Izmenjeni Zakoni o policiji i graničnoj kontroli dostavljeni Vladi Srpske
NIN 19.03.2025
Radna grupa, koja je formirana nakon sastanka najvišeg rukovodstva Republike Srpske, pripremila je dva zakona, Zakon o izmenama i dopunama Zakona o Policiji i unutrašnjim poslovima Republike Srpske i Zakon o graničnoj kontroli i dostavila ih Vlade… »
„Dodik povlači očajničke poteze, što pre ga uhapsiti“: Sagovornici Danasa o formiranju granične policije RS
Danas 18.03.2025
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da će RS formirati svoju graničnu policiju. „Formirana je i Radna grupa, koja je danas održala svoj prvi sastanak povodom izrade zakona, a kojima će biti regulisan rad granične policije na teritoriji… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za ponedeljak, 11. avgust: Sunčano, a na jugu i istoku veoma toplo
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Rute: Kijev treba de fakto da prizna teritorije pod kontrolom Rusije; Vens: SAD pripremaju sastanak Putina i Zelenskog
RTV pre 43 minutajoš 5 povezanih

(Video, foto) urušile se zgrade u Turskoj, ima mrtvih! Nakon snažnog potresa usledilo još 20, izdato hitno upozorenje građanima: Obustavljen avio-saobraćaj
Blic pre 7 satijoš 3 povezane

Ako ste u problemima, ovo obavezno uradite Srbi slave velikog svetitelja
Alo pre 53 minutajoš 3 povezane